Referencie od lekárov

Moje prvé stretnutie so Silviou bolo na kurze hypnopôrodu v roku 2015. Privítala nás na prvý pohľad sympatická žena, z ktorej sršal pokoj. Pokora s akou nám posúvala   informácie týkajúce sa pôrodu sa ma v dobrom dotkla. Som vďačná, že sme ostali v kontakte. Vďaka nej som dostala možnosť účasti na konferencii Inspired Moms a stretnutie s Dr. Odentom. Silná a inšpirujuca žena..
 
Kurz Pokojný pôrod
Ako súčasť psychickej prípravy na pôrod relaxácie doporučujem. Z doterajšej pôrodníckej praxe je moja skúsenosť s takto pripravovanými rodičkami dobrá. Budúce maminky sú pozitívne naladené, svoje obavy majú zväčša spracované, čo priaznivo vplýva i na samotný priebeh pôrodu.   Môžem to potvrdiť vlastnou skúsenosťou, keďže som v oboch mojich tehotenstvách a pri pôrodoch pozitívne afirmácie a relaxácie využívala. Z pohľadu rodičky môžem povedať, že i to okrem iných faktorov prispelo k prirodzeným priebehom mojich pôrodov.
 
MUDr. Monika Zimanová

V roku 2012 ukončila štúdium na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine. Počas štúdia absolvovala mesačnú stáž na gynekologicko- pôrodníckom oddelení v  Rambam medical cente v Haife /Izrael/. Popri štúdiu sa venovala a spolukoordinovala študentský medzinárodný projekt FGC /The first gynecology consultation/. Po ukončení medicíny pracovala 2 roky na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Krnove /ČR/. Pred nástupom na materskú dovolenku pokračovala v práci vtedy ešte v existujucej pôrodnici v Banskej Štiavnici.

Aktuálne je mama dvoch synov so skráteným pracovným úväzkom na gyn. - por. odd. v Žiari nad Hronom. 

Pôrodný príbeh Moniky nájdete TU >>>

 
Prečítajte si aj Monikin názor na používanie aniballu: https://www.aniball.sk/nazory-odborniku/