Perové zavinovačky

Návrat k starým tradíciám býva často tou správnou voľbou.

Viete, že novorodenec nie je schopný si pohodlne ľahnúť na chrbátik? Bábätká sa postupne “rozbaľujú” ako púčik až do 3. mesiaca veku.

PEROVÁ ZAVINOVAČKA poskytne bábätku bezpečie ako v maminkinom brušku. Perová zavinovačka 4Newborn zabezpečí prirodzené teplo (v lete chladí, v zime hreje) a pocit bezpečia. Vďaka novému rozmeru vám táto perová zavinovačka vydrží omnoho dlhšie. Zavinovačka je dlhá krásnych 115cm..

Tzv. rýchlo-zavinovačky, ktoré sú na suchý zips, neponúkajú novorodencom možnosť “prepadnutia sa do hĺbky”, aby došlo k zaobleniu chrbátika a bábätká sa z nej tiež veľmi ľahko “vykopú”.

Perová zavinovačka 4Newborn sa odporúča používať i do kočíkov, nakoľko tlmí otrasy pri jazde (čo má veľmi negatívny vplyv na nervovú sústavu bábätka). Bezpečne zaistí hlavičku bábätka i v autosedačke (vajíčku).

Bábätko netreba veľmi obliekať a ak spinká po návrate domov, postačí zavinovačku jemne rozviazať a nestane sa, že by sa bábätko pri vyzliekaní zobudilo.

Správne použitie 

Všetko perie sklepeme do priestoru hlavičky – tím sa nám prirozeně vytvorí naklonená rovina, spodný cíp ohýbame tak, aby malo bábätko možnosť natiahnutia nožičiek, potom zabalíme postranné cípy a uviažeme.

Starostlivosť

Perová zavinovačka 4Newborn je plnená husím perím s obsahom prachu 25%. Preto je potrebné sa o ňu starať ako o perový výrobok. Je treba ju často načechrávať a vždy, keď v nej bábätko nespí, vetrať (v lete na slnku, v zime na mraze). Farebný návlek je možné v prípade ušpinenia oprať. Je vhodné do priestoru pod hlavičku a  pod zadoček umiestniť látkovú plienku, ktorá nečistoty zachytí.

V prípade potreby vyčištenia náplne: perovú náplň vložte do práčky spolu s BIELOU tenisovou loptičkou a perte na šetrný program na 30-40°C. Je vhodnejšie použiť tekutý prací prášok. Nechajte prirodzene uschnúť  – nesušte v sušičke!

Všetky materiály, z ktorých je zavinovačka vyrobená spĺňajú tú najprísnejšiu medzinárodnú certifikáciu  Oeko-Tex® Standard 100. Pre zabezpečenie tej najlepšej starostlivosti je zavinovačka 4Newborn, ako jediná na trhu, certifikovaná technológiou GREENFIRST ®. 25 % prachového peria je ideálne pre zabezpečenie tepla a mäkka. 75% výplne tvorí drhnuté perie.

Ceny:
zavinovačka biela/farebná/vyšívaná = 70€
náhradný návlek biely/farebný/vyšívaný = 35€

Dodacia lehota:
Na dizajny, ktoré nie sú skladom je dodacia lehota 2-3 týždne.

Aktuálne skladom:
biela, mašle ružová, mašle bielo-modré, mašle tyrkys, mašle bielo-šedé, noty, kotvy, sovičky ružové, zelené kvietky, bielo-ružové bodky, bielo-ružové srdiečka, veľryby biela

V prípade záujmu nám napíšte

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v prihlasovacom formulári za účelom vedenia databázy v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento môj súhlas dávam slobodne a trvá až do jeho odvolania a beriem na vedomie skutočnosť, že môžem udelený súhlas kedykoľvek odvolať v písomnej forme.
Súhlasím so zasielaním informačných správ e-mailom.