Calivita New Life Multivitamin

Pre tehotné ženy, dojčiace matky a dokonca aj pre tie, ktoré sa na tehotenstvo pripravujú, je veľmi dôležité, aby bola zabezpečená ich zvýšená potreba vitamínov a minerálov. Preto pre ne bude užitočný New Life. Železo, vitamín C, vitamíny B, vápnik a horčík sú nevyhnutné pre tvorbu krvi plodu a zdravý vývoj jeho imunitného, kostrového a nervového systému a okrem toho podporujú organizmus matky. Kyselina listová sa navyše podieľa na vývoji tkanív matky, udržiavanie jej psychickej kondície počas tehotenstva a je tiež životne dôležitá pre rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu TU >>>

D-drops Prírodné riešenie nedostatku vitamínu D

Kvapky D-drops boli vyvinuté tak, aby ich použitie bolo jednoduché a ľahko prispôsobiteľné každému členovi rodiny. Keďže ide o tekutú formulu s kvapkadlom, možno tento výživový doplnok jednoduchým a individuálnym spôsobom dávkovať bez ohľadu na to, či ho užívajú deti alebo seniori.

Detail produktu TU >>>

Iron Plus

Železo prispieva k zdravej tvorbe krvi a ako zložka hemoglobínu zohráva dôležitú úlohu pri preprave kyslíka do buniek. Iron Plus je komplexný prípravok jedinečnej kvality, ktorý obsahuje organické železo a vitamín C až štyrikrát zvyšujúci jeho vstrebávanie a využitie, a tiež komplex bioflavonoidov z citrusov.

Detail produktu TU >>>

MagneZi B6

MagneZi B6 obsahuje dobre známy a skvele spolupracujúci tím horčík, vitamín B6 a zinok, ktoré sme pre Vás vyvinuli v ľahko spracovateľnej forme, aby sme Vašim svalom a nervovému systému poskytli komplexnú a cielenú podporu.

Detail produktu TU >>>

Omega-3

Dávno známa je skutočnosť, že u Eskimákov sa srdcovocievne ochorenia vyskytujú zriedkavo a aj nimi spôsobená úmrtnosť je značne nižšia, ako vo vyspelých priemyselných krajinách. Tento fakt sa dáva do súvislosti s ich stravovacími návykmi, pre nich typickou, mimoriadne častou konzumáciou rýb. Tuk prítomný v rybom mäse, obsahuje polynenasýtené mastné kyseliny, s veľkým zastúpením omega-3 mastných kyselín.

Detail produktu TU >>>

V prípade záujmu nám napíšte

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v prihlasovacom formulári za účelom vedenia databázy v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento môj súhlas dávam slobodne a trvá až do jeho odvolania a beriem na vedomie skutočnosť, že môžem udelený súhlas kedykoľvek odvolať v písomnej forme.
Súhlasím so zasielaním informačných správ e-mailom.