Calivita New Life Multivitamin

Pre tehotné ženy, dojčiace matky a dokonca aj pre tie, ktoré sa na tehotenstvo pripravujú, je veľmi dôležité, aby bola zabezpečená ich zvýšená potreba vitamínov a minerálov. Preto pre ne bude užitočný New Life. Železo, vitamín C, vitamíny B, vápnik a horčík sú nevyhnutné pre tvorbu krvi plodu a zdravý vývoj jeho imunitného, kostrového a nervového systému a okrem toho podporujú organizmus matky. Kyselina listová sa navyše podieľa na vývoji tkanív matky, udržiavanie jej psychickej kondície počas tehotenstva a je tiež životne dôležitá pre rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu TU >>>

D-drops Prírodné riešenie nedostatku vitamínu D

Kvapky D-drops boli vyvinuté tak, aby ich použitie bolo jednoduché a ľahko prispôsobiteľné každému členovi rodiny. Keďže ide o tekutú formulu s kvapkadlom, možno tento výživový doplnok jednoduchým a individuálnym spôsobom dávkovať bez ohľadu na to, či ho užívajú deti alebo seniori.

Detail produktu TU >>>

Iron Plus

Železo prispieva k zdravej tvorbe krvi a ako zložka hemoglobínu zohráva dôležitú úlohu pri preprave kyslíka do buniek. Iron Plus je komplexný prípravok jedinečnej kvality, ktorý obsahuje organické železo a vitamín C až štyrikrát zvyšujúci jeho vstrebávanie a využitie, a tiež komplex bioflavonoidov z citrusov.

Detail produktu TU >>>

MagneZi B6

MagneZi B6 obsahuje dobre známy a skvele spolupracujúci tím horčík, vitamín B6 a zinok, ktoré sme pre Vás vyvinuli v ľahko spracovateľnej forme, aby sme Vašim svalom a nervovému systému poskytli komplexnú a cielenú podporu.

Detail produktu TU >>>

Omega-3

Dávno známa je skutočnosť, že u Eskimákov sa srdcovocievne ochorenia vyskytujú zriedkavo a aj nimi spôsobená úmrtnosť je značne nižšia, ako vo vyspelých priemyselných krajinách. Tento fakt sa dáva do súvislosti s ich stravovacími návykmi, pre nich typickou, mimoriadne častou konzumáciou rýb. Tuk prítomný v rybom mäse, obsahuje polynenasýtené mastné kyseliny, s veľkým zastúpením omega-3 mastných kyselín.

Detail produktu TU >>>

Jódaqua liquid

Jódaqua liquid je výživový doplnok  s obsahom biologicky aktívneho jódu, pomocou ktorého je možné zabezpečiť potrebné množstvo jódu v organizme.
Na Slovensku je  častý výskyt strumy, symptomatickej hypothyreózy a iných ochorení spôsobených nedostatkom jódu.

Detail produktu TU >>>

Konopný olej

Konopný olej je produktom z konope siateho. Tento olej má najvyšší podiel účinných látok zo všetkých rastlinných olejov. Teda konopný olej je najzdravší zo všetkých olejov, má najlepšie účinky na zdravie! Konopný olej je vyrábaný za studena – lisovaním konopných semien, ktoré sú plné esenciálnych aminokyselín. Tento olej má všestranné použitie, má množstvo pozitívnych účinkov na organizmus ako liek, prevencia a podpora zdravého chudnutia.

Detail produktu TU >>>

Bylinné detoxikačné vaginálne teliesko

Bylinné detoxikačné vaginálne teliesko je určené pre udržiavanie gynekologického a urologického zdravia ženy. Vyrobené je z bylín vyskytujúcich sa iba v prírode podľa prastarej tradičnej čínskej receptúry. Látky obsiahnuté v bylinách sú veľmi účinné a postupným uvoľňovaním systematicky detoxikujú pohlavné a močové ústrojenstvo. Vďaka jedinečnému zloženiu teliesko odstraňuje z vagíny odumreté tkanivo, hlieny, nežiadúce baktérie a zvyšky krvi. Podporuje vyčistenie sliznice, jej regeneráciu a vytvorenie mikrobiologickej rovnováhy. Tiež podporuje prirodzenú obnovu samočistiacich a obranných schopností vagíny, jej dezinfekciu po pôrode, potrate, menštruáciu. Zrýchľuje obnovu optimálneho vaginálneho prostredia. Priaznivo potláča opakované vaginálne infekcie.

Detail produktu TU >>>

V prípade záujmu nám napíšte

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v prihlasovacom formulári za účelom vedenia databázy v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento môj súhlas dávam slobodne a trvá až do jeho odvolania a beriem na vedomie skutočnosť, že môžem udelený súhlas kedykoľvek odvolať v písomnej forme.
Súhlasím so zasielaním informačných správ e-mailom.